Dilerka narkotyków aresztowana w Thalang z 1,720 tabletkami metamfetaminy

Thalang –

Handlarka narkotyków została aresztowana w Thalang z 1,720 tabletkami metamfetaminy.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że wczoraj (14 grudniath) aresztowali panią Ratree Gansantear w sklepie spożywczym w Baan Ao Po w dzielnicy Pa Klok. Przejęto od niej 1,720 tabletek metamfetaminy.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja otrzymała cynk, że pani Ratree sprzedaje narkotyki w okolicy. Przeprowadzili operację żądła przed jej aresztowaniem.

Została zabrana na komisariat policji w Thalang, gdzie postawiono jej zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.