Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha przebywa w szpitalu w nagłym wypadku

KOMUNIKAT PRASOWY:

Biuro Dworu Królewskiego ogłosiło, że Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha Narendira Debyavati miała problemy z sercem na poligonie Wojskowego Batalionu Psów w dystrykcie Pak Chong w prowincji Nakhon Ratchasima.

Według biura Jej Królewska Wysokość straciła przytomność podczas treningu psów, przygotowując się do zawodów „Thailand Working Dog Championship by Royal Thai Army 2022”, które odbywają się od teraz do 19 grudnia.

Lekarze zapewnili księżniczce wstępne środki lecznicze w miejscowym szpitalu Pak Chong Nana, zanim Jej Królewska Wysokość została przetransportowana samolotem do szpitala Chulalongkorn w Bangkoku w celu przeprowadzenia kompleksowego leczenia.

ŹRÓDŁO: NNT

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.