Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha przebywa w szpitalu w nagłym wypadku

KOMUNIKAT PRASOWY:

Biuro Dworu Królewskiego ogłosiło, że Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha Narendira Debyavati miała problemy z sercem na poligonie Wojskowego Batalionu Psów w dystrykcie Pak Chong w prowincji Nakhon Ratchasima.

Według biura Jej Królewska Wysokość straciła przytomność podczas treningu psów, przygotowując się do zawodów „Thailand Working Dog Championship by Royal Thai Army 2022”, które odbywają się od teraz do 19 grudnia.

Lekarze zapewnili księżniczce wstępne środki lecznicze w miejscowym szpitalu Pak Chong Nana, zanim Jej Królewska Wysokość została przetransportowana samolotem do szpitala Chulalongkorn w Bangkoku w celu przeprowadzenia kompleksowego leczenia.

ŹRÓDŁO: NNT

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.