Patong zorganizuje „Sexy Run on the Beach”

Patong –

W najbliższą niedzielę w Patongu odbędzie się impreza „Sexy Run on the Beach”.

Zespół Public Relations gminy Patong powiedział Phuket Express, że „Sexy Run on the Beach” odbędzie się w niedzielę (18 grudniath ) od 4:00 do 6:00 Będzie to pierwsza od dłuższego czasu impreza biegowa w Patongu.

Biegać mogą osoby w każdym wieku i niezależnie od płci, które są gotowe wspólnie stworzyć dobre wrażenia. Rejestracja jest bezpłatna.

  1. Bieganie jest wzdłuż plaży przez około trzy kilometry
  2. Możesz nosić wszystko, co ma na celu zbudowanie pewności siebie
  3. Osoby, które zgłoszą się do udziału, zostaną zarejestrowane 18 grudnia 2022 r. w godzinach 4:00-6:00 na skrzyżowaniu Sea Pearl. Rejestracja jest bezpłatna.
  4. Zdobywcy nagród w konkursie zamiast gotówki otrzymają voucher lub kupon na zakup produktów w sklepie 69 slam, gdzie osoby, które zajmą miejsca 1-3 otrzymają następujące nagrody

I nagroda 1 bahtów

II nagroda 2 bahtów

III nagroda 3 bahtów

Więcej informacji pod numerem 08 7686 9535

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.