Mężczyzna znaleziony z nożem na Bangla Road, przewieziony na komisariat

Patong –

Mężczyzna został znaleziony z nożem na Bangla Road w Patong i został zabrany na komisariat policji w Patong.

Szef policji w Kathu, pan Siwat Rawangkun, powiedział Phuket Express, że ostatniej nocy (15 grudniath) jak zwykle przeprowadzili normalny patrol na Bangla Road, aby zapobiec przestępczości i nielegalnym narkotykom.

Patrol odkrył, że Tajlandczyk bez koszuli został znaleziony z nożem przed lokalnym klubem nocnym. Został złapany i przewieziony na komisariat policji w Patong w celu przesłuchania i podjęcia dalszych działań prawnych.

Policja nie ujawniła dalszych szczegółów zdarzenia. Nie było obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.