Senny kierowca rozbija się o słup energetyczny i dom w Thalang

Thalang –

Słup energetyczny został prawie przecięty na pół, a dom został uszkodzony po tym, jak kierowca ciężarówki zasnął dziś za kierownicą swojego pojazdu w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku dziś rano (16 grudnia).th) na Thep Kasattri Road w kierunku południowym w Sri Soonthorn.

Wezwani na miejsce zdarzenia ratownicy zastali uszkodzony samochód dostawczy leżący na poboczu drogi. W pobliżu znaleźli uszkodzony słup energetyczny i uszkodzony dom.

Kierowca, 27-letni Kittichai Kamjaras, odniósł obrażenia ręki. Powiedział, że jedzie z Surat Thani i zmierza do miasta Phuket. Przyznał, że przed wypadkiem zasnął za kierownicą.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express. Panu Kittichai postawiono zarzuty lekkomyślnej jazdy powodującej uszkodzenie mienia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.