Trzy osoby ranne po przewróceniu się pickupa i zderzeniu z innym pickupem w Kathu – WIDEO

Katu –

Trzy osoby odniosły obrażenia po tym, jak pickup przewrócił się i uderzył w inny poruszający się pickup w Kathu.

Policja Kathu została powiadomiona o wypadku wczoraj (15 grudnia).th) w godzinach szczytu późnym popołudniem na Wichit Songkram Road przed szkołą Thai Rath Wittaya w Kathu.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewróconą czarną ciężarówkę na pasie centralnym. W środku utknął mężczyzna kierujący. Ratownicy użyli noża hydraulicznego, aby go uwolnić, ale niezidentyfikowany kierowca odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Na drodze członkowie ekipy ratowniczej znaleźli także uszkodzony biały samochód dostawczy z dwiema rannymi osobami. Ich obrażenia zostały opisane jako niezagrażające życiu.

Nagranie z monitoringu na drodze wykazało, że czarny kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie, po czym przewrócił się i uderzył w białego pickupa.

Jednak policja w Phuket kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.