1,316 dni przedłużającego pobyt Chinka aresztowana po tym, jak została przyłapana na błaganiu o pieniądze na stacji benzynowej w Phuket

Phuket -

Chinka, która przebywa na wizie przekraczającej 1,316 dni, została aresztowana po tym, jak w mediach społecznościowych udostępniono jej historię wielokrotnego proszenia o pieniądze głównie obcokrajowców na stacji benzynowej w Phuket.

Historia kobiety z zagranicy, która cztery razy w ciągu kilku dni prosiła o pieniądze od obcokrajowców na stacji benzynowej na Bypass Road w Rassada, stała się wirusowa w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia.

Dowódca prowincji Phuket, generał dywizji Sermpan Sirikong, powiedział wczoraj (16 grudnia) The Phuket Expressth) o zdarzeniu. Wyśledzili i znaleźli panią Fan Yang, lat 47, obywatelkę Chin. Zatrzymała się w niedrogim hotelu w Kamali.

Przyznała się policji, że była osobą z historii w mediach społecznościowych i powiedziała, że ​​nie ma pieniędzy, aby zapłacić za benzynę. Powiedziała, że ​​prosiła również obcokrajowców o ich konta bankowe, twierdząc, że zamierza je później spłacić. Niektórzy obcokrajowcy chcieli zwrotu pieniędzy, ale według niej niektórzy nie chcieli niczego.

Policja ustaliła również, że przekroczyła ważność wizy o 1,316 dni, czyli legalnego pozwolenia na pobyt w Tajlandii. Została zabrana na komisariat policji w Kamali, gdzie usłyszała zarzuty przekroczenia dozwolonego okresu pobytu i ewentualnej deportacji oraz wpisania na czarną listę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.