Wieloletni ex-pat z Birmy aresztowany z 80 tabletkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

Mężczyzna z Birmy, który mieszka w Tajlandii od 33 lat, został aresztowany z 80 tabletkami metamfetaminy i krystaliczną metamfetaminą w Thalang.

Szef dystryktu Thalang, Bancha Tanooin, powiedział Phuket Express, że zespół funkcjonariuszy z dystryktu Thalang aresztował pana Ao Sena, obywatela Myanmaru, w domu w Cherng Talay. Przejęto od niego 48.46 gramów krystalicznej metamfetaminy i 80 tabletek metamfetaminy. Postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Pan Ao Sen przyznał funkcjonariuszom, że najpierw kupował narkotyki dla siebie, ale później sprzedawał je innym tajskim i migrującym pracownikom. Sprzedawał narkotyki przez około sześć miesięcy, zanim został aresztowany. Mieszka legalnie w Tajlandii od około 33 lat na podstawie pozwolenia na pracę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.