Mężczyzna aresztowany z 634 tabletkami metamfetaminy w Rawai

Rawaj –

W Rawai aresztowano mężczyznę z 634 tabletkami metamfetaminy.

Dowódca prowincji Phuket, generał dywizji Sermpan Sirikong, powiedział The Phuket Express, że aresztowali pana Athichai „Siw”, lat 38, w Rawai. Przejęto od niego 634 pigułki metamfetaminy, 33.09 gramów krystalicznej metamfetaminy i ręcznie wykonany pistolet z pięcioma nabojami.

Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.