Turyści opuszczają wyspę Samui samolotem, ponieważ łodzie mają zakaz opuszczania portów

Wyspa Samui, Surat Thani –

Turyści musieli opuścić wyspę Samui samolotem, ponieważ łodzie mają zakaz opuszczania portów.

Powiązana historia:

Według gubernatora Wichawuta Jinto łodziom w południowej prowincji nakazano pozostać w dokach, a usługi promowe w Zatoce Tajlandzkiej zostały zawieszone z powodu złych warunków pogodowych.

Dzisiaj (19 grudnia)th), rozporządzenie ograniczające pływanie łodziami ma pozostać w mocy bez nowych ogłoszeń. Na otwartym morzu w Zatoce Tajlandzkiej w pobliżu wysp Samui, Pha Ngan i Tao występują silne fale dochodzące do czterech metrów.

Tajowie i obcokrajowcy na wyspie Samui musieli zmienić swoje plany, opuszczając wyspę Samui przez Bangkok Airways na międzynarodowym lotnisku Samui zamiast promem.

W sumie 2,400 turystów opuszcza dziś wyspę Samui, a 3,200 turystów przybywa na wyspę Samui z 28 lotów. Wszystkie loty są w pełni zarezerwowane do końca tego roku. Wielu zagranicznych turystów odwiedza wyspy Samui i Phan Ngan na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Większość to europejscy turyści.

Na wielu plażach na wyspie Samui wywieszono czerwone flagi. Promy i wszystkie łodzie mają również zakaz opuszczania portów w Surat Thani.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.