AKTUALIZACJA: Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha w stabilnym stanie w szpitalu, mówi Royal Household Bureau

Biuro Domu Królewskiego ogłosiło dziś rano (19 grudnia), że Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha Narendira Debyavati jest obecnie w stabilnym stanie.

Nasza poprzednia historia:

Biuro Dworu Królewskiego ogłosiło, że Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha Narendira Debyavati miała problemy z sercem na poligonie Wojskowego Batalionu Psów w dystrykcie Pak Chong w prowincji Nakhon Ratchasima.

Teraz aktualizacja:

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Bajrakitiyabha Narendira Debyavati jest teraz w stabilnym stanie. Jej bicie serca jest kontrolowane za pomocą leków. 

Badanie serca pokazuje, że serce nie jest w pełni funkcjonalne. Jednak koronarografia nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Lekarze zapewnili opiekę medyczną i sprzęt wspomagający pracę serca, nerek i płuc. Rząd Tajlandii nadal prosi sympatyków i sympatyków o modlitwę w intencji jej zdrowia w całym kraju.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.