AKTUALIZACJA: Patong Hill Road w pełni otwarta

Patong –

Wszystkie pojazdy mogą teraz korzystać z drogi Patong Hill na obu lanez.

Nasze poprzednie historie:

Oczekuje się, że prace remontowe na Patong Hill zostaną zakończone przed Nowym Rokiem, a minister transportu Tajlandii odwiedzi Phuket.

Biuro Public Relations Kathu poinformowało Phuket Express dziś po południu (19 grudnia).th), że Patong Road jest teraz w pełni otwarta, a wszystkie typy pojazdów mogą teraz korzystać z drogi na obu pasach ruchu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.