Usługi promowe na Koh Samui są ponownie otwierane co pół godziny

Samui —

Promy wznowiły normalną działalność po dwudniowym zawieszeniu z powodu silnych wiatrów i fal w Zatoce Tajlandzkiej, według gubernatora Surat Thani.

Dziś, 5 grudnia, o godzinie 30:20 lokalne media poinformowały, że usługi promowe na Koh Samui w dystrykcie Ang Thong zostały ponownie otwarte po dwudniowym zawieszeniu.

W punkcie sprzedaży biletów ustawiała się duża liczba samochodów w kolejce do wejścia na promy firmy C-Transfer Company prowadzące na ląd, co spowodowało, że na drodze ruchu utworzyła się kolejka, która rozciągała się na ponad 2 kilometry.

Pasażerowie byli zróżnicowani pod względem narodowości, a niektórzy przybyli przed świtem.

Dostawca usług promowych dostosował rozkład promów, aby uwzględnić unieruchomionych pasażerów.

Normalnie promy odpływają z przystani co godzinę, ale dziś zostały dostosowane do wypłynięcia co pół godziny. Ma to przyspieszyć przepływ pasażerów, samochodów i ciężarówek z produktami rolnymi. Według lokalnych mediów ostatni prom tego dnia wypłynie o 7:30.

Pierwsza wycieczka rozpoczyna się o 4:30 rano. Firma C-Transfer oświadczyła, że ​​jest gotowa wstrzymać świadczenie usług, jeśli warunki pogodowe staną się niekorzystne.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.