Australijski turysta uratowany po utracie przytomności na plaży Patong

Patong –

Australijski turysta, który stracił przytomność na plaży Patong, został uratowany przez plażowych ratowników.

Stowarzyszenie Ratowników Patong powiedziało Phuket Express, że wczoraj (20 grudnia XNUMX r.)th) znaleźli starszą australijską turystkę, której nazwisko zostało utajnione, która nagle straciła przytomność bez pulsu na plaży.

Zapewnili jej resuscytację podczas oczekiwania na ambulans ze szpitala Patong. Puls turystki wrócił po resuscytacji i została przewieziona do szpitala Patong.

Jej stan na chwilę obecną był stabilny, chociaż przedstawiciele The Patong Hospital nie podali przyczyny nagłego załamania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.