Australijski turysta uratowany po utracie przytomności na plaży Patong

Patong –

Australijski turysta, który stracił przytomność na plaży Patong, został uratowany przez plażowych ratowników.

Stowarzyszenie Ratowników Patong powiedziało Phuket Express, że wczoraj (20 grudnia XNUMX r.)th) znaleźli starszą australijską turystkę, której nazwisko zostało utajnione, która nagle straciła przytomność bez pulsu na plaży.

Zapewnili jej resuscytację podczas oczekiwania na ambulans ze szpitala Patong. Puls turystki wrócił po resuscytacji i została przewieziona do szpitala Patong.

Jej stan na chwilę obecną był stabilny, chociaż przedstawiciele The Patong Hospital nie podali przyczyny nagłego załamania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.