SalamAir z Omanu uruchamia bezpośrednie loty z Maskatu do Bangkoku

KOMUNIKAT PRASOWY:

Połączenie trzy razy w tygodniu do stolicy Tajlandii dołącza do istniejącej trasy cztery razy w tygodniu Muscat-Phuket.

Bangkok, 20 grudnia 2022 r – Linie lotnicze SalamAir z Omanu uruchomiły nowe bezpośrednie połączenie z Maskatu do Bangkoku trzy razy w tygodniu – drugie miejsce w Tajlandii po Phuket.

Loty z Maskatu do Bangkoku będą obsługiwane w niedzielę, wtorek i piątek, a loty powrotne z Bangkoku do Maskatu w poniedziałek, środę i sobotę.

Inauguracyjny lot OV467 wystartował z Maskatu o godzinie 18.45:18. 03.45 grudnia i przybył do Bangkoku o godzinie 19:XNUMX. XNUMX grudnia.

Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) we współpracy z partnerami z sektora publicznego i prywatnego zorganizował ceremonię powitalną na lotnisku Suvarnabhumi.

Pan Chaiwat Tamthai, dyrektor biura TAT w Dubaju, powiedział: „Nowe połączenie Muscat-Bangkok wprowadzone przez SalamAir znacznie pomoże TAT w naszych wysiłkach na rzecz rozwoju rynku Omanu do Tajlandii. Wraz z istniejącymi lotami Muscat-Phuket zaoferuje podróżującym z Omanu zarówno większą liczbę miejsc, jak i elastyczność tras w odwiedzaniu królestwa”.

SalamAir uruchomił trasę Muscat-Phuket w grudniu 2019 r., a w okresie przed pandemią 2019-2020 TAT ściśle współpracował z linią lotniczą w celu promowania Tajlandii jako preferowanego celu podróży na rynku Omanu.

W momencie wprowadzenia połączenie z Maskatu do Phuket kursowało trzy razy w tygodniu; teraz częstotliwość została zwiększona do czterech lotów tygodniowo, które odlatują ze stolicy Omanu w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę.

Współpraca między TAT i SalamAir obejmowała rodzinną wycieczkę do Phuket w styczniu 2020 roku dla biur podróży ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA), a ostatnio wspólną promocję sprzedaży, która trwała od 1 listopada do 15 grudnia 2022 roku, promującą Tajlandię w państwach członkowskich Rady Współpracy Zatoki Perskiej: Bahrajnie, Kuwejcie, Omanie, Katarze, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także w Iranie. Ta promocja była skierowana przede wszystkim do osób odwiedzających Tajlandię po raz pierwszy.

Założona w 2016 roku SalamAir jest tanią linią lotniczą obsługującą ponad 30 miejsc na całym świecie ze swojej bazy w Maskacie, w tym Bangkoku i Phuket w Tajlandii. Jego flota składa się ze 180-miejscowych Airbusów A320neo i 212-miejscowych samolotów A321neo.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.