Pakistański turysta otrzymuje paszport i 80,000 XNUMX bahtów z powrotem po tym, jak zapomniał o nich w autobusie na Phuket

Phuket -

Turysta z Pakistanu otrzymał paszport i zwrot gotówki w wysokości 80,000 XNUMX bahtów po tym, jak zapomniał swoich toreb w autobusie na Phuket.

Policja turystyczna w Phuket poinformowała Phuket Express, że wczoraj (20 grudnia XNUMX r.)th) zostali powiadomieni przez 40-letniego pakistańskiego turystę, że zapomniał torby w autobusie po przybyciu do Phuket z Surat Thani. Zdał sobie później sprawę, że zostawił torbę w autobusie.

Policja Turystyczna Phuket skontaktowała się z terminalem autobusowym Phuket, zanim skontaktowała się z kierowcą. W autobusie wciąż znaleziono torbę pakistańskiego turysty. Wszystkie jego rzeczy, w tym paszport i 80,000 XNUMX bahtów w gotówce, nadal znajdowały się w torbie.

Niezidentyfikowany pakistański turysta podziękował kierowcy autobusu i policji turystycznej Phuket za pomoc, ale nie wiadomo, czy dano jakieś nagrody lub napiwki.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.