Władze Phuket twierdzą, że są gotowe na noworoczne siedem dni zagrożenia

Phuket -

Urzędnicy z Phuket ogłosili noworoczną kampanię Seven Days of Danger, która rozpocznie się 29 grudniath, 2022 do 4 styczniath, 2023.

Wicegubernator Phuket, Arnuparb Rodkwan Yodrabam, powiedział Phuket Express. „Przygotowujemy się do zapobiegania wypadkom drogowym i morskim na nadchodzący festiwal noworoczny”.

„Siedem dni zagrożenia rozpocznie się 29 grudniath, 2022 do 4 styczniath, 2023. Naszym celem jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych, obrażeń i zgonów z roku na rok” – dodał Arnuparb.

Konkretnego celu redukcji wypadków nie podano jednak w notatkach The Phuket Express.

„Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych w tym roku przypada 26 grudniath, 2022 od 8:30 do południa w Phuket Technical College” – zauważył Arnuparb.

Tego samego dnia upamiętniono również tragiczne tsunami w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia na Phuket w 2004 roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.