TAT podpisuje umowy o współpracy z głównymi południowokoreańskimi graczami turystycznymi

KOMUNIKAT PRASOWY:

Umowy z KATA, Korean Air i SOOBAK pomogą ustawić Tajlandię jako całoroczny cel podróży dla koreańskich podróżników.

Bangkok, 21 grudnia 2022 r – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) podpisał trzy nowe umowy o współpracy turystycznej z głównymi południowokoreańskimi podmiotami turystycznymi – Koreańskim Stowarzyszeniem Biur Podróży (KATA), Korean Air i SOOBAK – które mają na celu dalsze rozszerzanie i wzmacnianie powiązań turystycznych między dwa kraje.

Pan Yuthasak Supasorn, gubernator TAT, powiedział: „Te nowe umowy o współpracy turystycznej, które poprzedzają rok wizyty w Tajlandii i Korei 2023-2024, przyniosą korzyści turystyce tajskiej. Pomogą TAT pozycjonować Tajlandię jako całoroczny cel podróży dla koreańskich podróżników, szczególnie wśród pokolenia Z, millenialsów, kobiet podróżujących samotnie, zachęt, luksusu, długoterminowych golfistów i segmentów miesiąca miodowego.

Pan Yuthasak podpisał nowe umowy podczas wizyty w stolicy Korei Południowej 19 grudnia 2022 roku.

Memorandum of Understanding (MOU) z KATA koncentruje się na dzieleniu się i wymianie wiadomości branżowych, wiedzy i know-how w celu promowania większego ruchu turystycznego między Tajlandią a Koreą Południową, rozwoju nowo powstających segmentów rynku w celu sprostania zmieniającym się trendom rynkowym oraz zapewnienie wzajemnego wsparcia w czasach kryzysu.

Memorandum o współpracy (MOC) z Korean Air ma na celu zwiększenie liczby operacji lotniczych linii lotniczych do Tajlandii, w tym otwarcie nowych tras do większej liczby miejsc docelowych w królestwie. Umowa ma również na celu zaoferowanie podróżującym z Ameryki większej liczby opcji zwiedzania Tajlandii, korzystając z siatki połączeń Korean Air.

Porozumienie z SOOBAK skupi się na promowaniu produktów i usług turystycznych w Tajlandii za pomocą NFT. Różne korzyści i oferty będą oferowane wyłącznie posiadaczom NFT, zgodnie z dążeniem Tajlandii do korzystania z nowych technologii i tworzenia nowego „ekosystemu turystycznego” w kierunku bardziej zrównoważonego przemysłu.

Oczekuje się, że liczba przyjazdów koreańskich turystów do Tajlandii w 2022 roku wyniesie ponad 500,000 2023, aw 1.1 roku ma wzrosnąć do co najmniej XNUMX miliona.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.