Pojazd podwodny zostanie wysłany do inspekcji zatopionego statku marynarki wojennej Tajlandii

FOTO: Bangkokbiznews

narodowy -

Tajlandzka marynarka wojenna nakazała jednostce unieszkodliwiania materiałów wybuchowych użycie autonomicznego pojazdu podwodnego Sea Fox do zbadania stanu zatopionego HTMS Sukhothai.

Sea Fox zostanie dostarczony do miejsca oddalonego o 20 mil morskich od dystryktu Bang Saphan w prowincji Prachuap Khiri Khan, gdzie korweta wywróciła się. Przybędzie z Królewskiej Tajskiej Floty Eskadry Min w prowincji Samut Prakan jutro, 22 grudnia.

Siły morskie użyją tego podwodnego statku badawczego do robienia zdjęć zatopionego HTMS Sukhothai w celu zaplanowania jego przyszłej odbudowy. Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii powiedziała, że ​​będzie potrzebować pomocy sektora prywatnego w Tajlandii, powołując się na fakt, że chociaż siły morskie mają sprzęt, nie jest on tak nowoczesny jak sektor prywatny.

 

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.