16-latek zaatakował nożyczkami czterech nastolatków w pobliżu szkoły w mieście Phuket

Phuket -

16-letni nastolatek zgłosił się na policję po tym, jak zaatakował nożyczkami czterech nastolatków w pobliżu szkoły.ool w mieście Phuket.

Szef policji miasta Phuket, pułkownik Sarawut Chooprasit, powiedział The Phuket Express, że czterech nastolatków zostało rannych po bójce w poniedziałek (19 grudnia)th) w pobliżu szkoły w mieście Phuket.

Cztery obrażenia miały od 14 do 17 lat. Jeden został dźgnięty w płuco nożyczkami, ale już wyzdrowiał. 16-letni nastolatek z innej szkoły w mieście Phuket zgłosił się wczoraj (21 grudnia) na policję.st) Z jego rodzicami. Podejrzany, którego nazwiska utajniono ze względu na wiek, podobno przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Postawiono mu zarzuty napaści, która spowodowała uszczerbek na zdrowiu psychicznym i cielesnym.

Podejrzany rozpoczął bójkę po tym, jak powiedział, że grupy kłócą się i rzucają sobie wyzwanie w sprawie nieopisanej kwestii. 16-letni nastolatek wyszedł z walki bez obrażeń. Na miejscu znaleziono nożyczki, które zidentyfikowano jako główną użytą broń. Policja dodała, że ​​w zdarzeniu bierze udział jeszcze ośmiu nastolatków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.