Australijczyk aresztowany na lotnisku Samui z 96 kulami i rozmontowaną bronią palną

Wyspa Samui, Surat Thani –

Australijczyk został aresztowany na międzynarodowym lotnisku Samui z 96 kulami i przedmiotem podobnym do broni, który wyglądał na rozmontowaną broń palną. Twierdził, że potrzebował ich do samoobrony.

Biuro imigracyjne Surat Thani poinformowało dziś Phuket Express (22 grudnia).nd), że aresztowali 41-letniego Marka Bassetta, obywatela Australii, na międzynarodowym lotnisku Samui. Zabrano mu przedmiot podobny do pistoletu (w oddzielnych częściach) i 96 kul.

Powiedział policji, że kupił przedmioty od Tajlandczyka w pobliżu sklepu spożywczego w dystrykcie Bo Phut na wyspie Samui i że potrzebuje ich do samoobrony podczas podróży zagranicznej.

Podobna historia w Phuket

Izraelczyk został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket z 55 kulami 5.56 mm.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.