Turyści gromadzą się na wyspie Samui przed festiwalem noworocznym

Wyspa Samui, Surat Thani –

Turyści zgromadzili się na plaży na wyspie Samui przed świętami Bożego Narodzenia i Nowego Rokul.

Cha Weng Beach to długa, wielokilometrowa plaża w podokręgu Bo Phut, w dystrykcie Koh Samui. Jest to najsłynniejsza plaża na wyspie Samui.

Zarówno zagraniczni, jak i turyści z Tajlandii korzystają z zajęć na plaży, takich jak opalanie się, czytanie, pływanie i spacery po plaży.

Prawie sto procent pokoi zostało zarezerwowanych przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.