Słynny niedzielny targ na Starym Mieście w Phuket zostanie specjalnie otwarty w sobotę, w Sylwestra

Stare Miasto w Phuket –

Słynny niedzielny targ „Lard Yai” na Phuket Walking Street na Starym Mieście w Phuket zostanie specjalnie otwarty w sobotę 31 grudniast sylwester.

Ogłoszono targ „Targ smalcu Yai”. „Świętując Nowy Rok, Lard Yai z przyjemnością ogłasza, że ​​będziemy otwarci zarówno w sobotę 31 grudnia, jak i niedzielę 1 stycznia!”

„Mamy nadzieję, że spotkamy się tam, aby świętować z nami niezapomniane zakończenie roku!”

Chodząca ulica Phuket

16:00 – 22:00

Stare Miasto w Phuket

Droga Thalang

Phuket Tajlandia

Niedzielny targ przy ulicy Phuket Walking Street, znany również jako „Laad Yai”, przyniósł co najmniej dwa miliony bahtów tygodniowo.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.