Urząd Turystyki Tajlandii potwierdza, że ​​działania noworoczne NIE zostały odwołane w całym kraju, ponieważ liczba turystów anulujących rezerwacje hotelowe rośnie

Tajlandia -

Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) potwierdził, że NIE anulował zajęć noworocznych. Oczekuje się, że ponad 3.14 miliona turystów weźmie udział w wydarzeniach, które wygenerują co najmniej 11.2 miliarda bahtów.

Gubernator TAT, pan Yuthasak Supasorn, oświadczył prasie: „Nie ma ŻADNEGO nakazu anulowania ani żadnych zmian w działaniach dla”Niesamowite odliczanie do Tajlandii 2023które będą organizowane przez TAT wraz z prywatnymi operatorami. Każde zarządzenie wydaje Minister Turystyki i Sportu, pan Phiphat Ratchakitprakarn”.

„Spodziewamy się 3.14 miliona turystów na tym noworocznym festiwalu, który wygeneruje co najmniej 11.2 miliarda bahtów”.

„W przypadku imprezy Pattaya Countdown odwołano tylko pokaz sztucznych ogni, odbędą się dziesiątki koncertów, wydarzeń, festiwal jedzenia, DJ-e, pokazy i wiele więcej. Ta zmiana nie wpłynie na żadne dochody, ponieważ turyści już zarezerwowali podróż i pokoje”.

Nasza historia:

Władze Pattaya podjęły decyzję o odwołaniu pokazu sztucznych ogni od 29 do 31 grudnia 2022 r. Odliczanie Nowego Roku. Na razie jednak koncerty i festiwale kulinarne zaplanowane na odliczanie będą kontynuowane.

W międzyczasie sektor prywatny Khao San ogłosił odwołanie odliczania 2023 z powodu tego, co nazwali „kruchym czasem”. Jednak lokale rozrywkowe są nadal otwarte.

Pan Sanga Ruengwattanakun, prezes Khao San Business Operators, powiedział mediom: „Wiele urzędów rządowych jest proszonych, ale nie nakazuje im, aby nie organizowali imprez rozrywkowych w Nowy Rok, ponieważ jest to„ kruchy czas ”dla Tajów. ”.

„Postanowiliśmy więc anulować odliczanie 31 grudniast na Khao San Road też. Jednak lokale rozrywkowe są nadal otwarte jak zwykle i mogą organizować prywatne imprezy odliczające czas w swoich lokalach”. – podsumował Sang.

Niektóre obszary, takie jak Mueang Chonburi, odwołały własne odliczanie Nowego Roku i zastąpiły je tradycyjną ceremonią świątynną. TAT podkreślił jednak, że były to decyzje indywidualne, a nie ogólnokrajowe.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.