Podejrzani o narkotyki aresztowani z 18,000 2 pigułek metamfetaminy i XNUMX kg kryształu metamfetaminy w Phangnga

Phangnga —

Wczoraj, 24 grudnia, w prowincji Phangnga aresztowano dwóch podejrzanych o posiadanie narkotyków.

Zespół policji z Phangnga aresztował 51-letniego Samsu Hayeeloa i 30-letniego Masawlae Baga przed stacją benzynową Shell w dzielnicy Mueang w Phangnga. Obaj podejrzani pochodzili z głębokiego południa Tajlandii w prowincji Pattani. Podejrzani zostali złapani wraz z 18,000 XNUMX tabletek metamfetaminy i dwoma kilogramami krystalicznej metamfetaminy.

Metamfetamina była ukryta w dwóch oddzielnych torbach w ich rezydencji w dzielnicy Thap Put w Phangnga. Dwóm podejrzanym postawiono zarzut posiadania ciężkiego środka odurzającego.

Pozostają w areszcie policyjnym do dalszych procedur prawnych.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.