Royal Thai Navy znajduje kolejne dwa martwe ciała, które uważa się za członków załogi zatopionej korwety

Krajowy —

Dowódca 1. Regionu Marynarki Wojennej ogłosił odkrycie kolejnych dwóch ciał, które prawdopodobnie należały do ​​zaginionych członków załogi niefortunnego HTMS Sukhothai.

Wiceadmirał Pichai Lorchusakul, dowódca 1. Regionu Marynarki Wojennej, powiedział, że ciała znaleziono o godzinie 8:24 zeszłej nocy, XNUMX grudnia, i zostaną przetransportowane na kontynent przez HTMS Kraburi i HTMS Narathiwat. Według dowódcy jedno z ciał zostało później zidentyfikowane jako Waraphong Bunsakorn, członek załogi korwety.

Daje to całkowitą liczbę ofiar śmiertelnych do 11 osób, podczas gdy 18 wciąż jest zaginionych. 6 z 11 zostało pozytywnie zidentyfikowanych jako członkowie załogi HTMS Sukhothai. Trwa akcja poszukiwawczo-ratownicza.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

 

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.