18-lecie pamięci pod Ścianą Pamięci Tsunami w Maikhao, Phuket

Maikhao, Phuket –

Ceremonie religijne odbyły się pod Ścianą Pamięci Tsunami w Maikhao z okazji 18.th  rok pamięci ofiar tsunami w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2004 r. na Phuket.

Dziś rano (26 grudnia) odbyły się trzy ceremonie religijne: chrześcijaństwo, buddyzm i islam.th) pod Ścianą Pamięci Tsunami w Mai Khao, Thalang na pamiątkę 18 lat od tragicznego tsunami na wyspie Phuket.

W sumie na murze wymieniono 45 narodowości ofiar, a ich ciała pochowano za murem na cmentarzu. Na ścianie złożono kwiaty upamiętniające tych, którzy zginęli w tym incydencie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.