Brytyjski turysta poważnie ranny po upadku z wodospadu na wyspie Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Brytyjski turysta odniósł poważne obrażenia po upadku z wodospadu na wyspie Samui.

Szef dystryktu Samui, pan Chayaphon Intarasupa, powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni o incydencie w miniony weekend przy wodospadzie Na Mueang 2.

Nad stromym wodospadem przybyło ponad 30 urzędników i ratowników. Podniesienie turysty zajęło ponad cztery godziny, zanim został przewieziony do miejscowego szpitala.

Turysta został zidentyfikowany przez władze jako pan Joshua Peter Kohler, lat 20, obywatel Wielkiej Brytanii. Poszedł nad wodospad z 7 innymi przyjaciółmi. Szli na szczyt wodospadu, który jest bardzo wysoki i stromy. Umieszczono znaki ostrzegające turystów, aby nie wchodzili w to miejsce.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.