Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasza cotygodniowa funkcja, w której przedstawiamy najważniejsze lokalne historie w naszej okolicy Phuket z zeszłego tygodnia. Liczba historii różni się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Od poniedziałku 19 grudnia 2022 do niedzieli 25 grudnia 2022.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Wszystkie pojazdy mogą teraz korzystać z drogi Patong Hill na obu pasach.Na 19 grudniath Patong Road jest teraz w pełni otwarta, na której wszystkie typy pojazdów mogą teraz korzystać z drogi na obu pasach.
  2. Wicepremier, generał Prawit Wongsuwan i jego zespół odwiedzili ofiary powodzi w Phuket i opracowali plan rozwiązania problemu erozji wybrzeża.

Wicepremier Prawit zaapelował do władz o jak najszybsze przywrócenie zniszczonych plaż.

3. Urzędnicy z Phuket ogłosili noworoczną kampanię Seven Days of Danger, która rozpocznie się 29 grudniath, 2022 do 4 styczniath, 2023.

Siedem dni zagrożenia ma na celu zmniejszenie liczby wypadków drogowych.

4. Australijski turysta, który stracił przytomność na plaży Patong, został uratowany przez plażowych ratowników.

Ratownik plażowy zapewnił jej resuscytację podczas oczekiwania na karetkę. Puls turystki wrócił po resuscytacji i została przewieziona do Patong HoSpitalny

5. Cudzoziemcy oddawali krew po ogromnym niedoborze Rh ujemnego w Phuket z powodu rosnącej liczby obcokrajowców, którzy brali udział w wypadkach.

Phuket odwiedza coraz więcej obcokrajowców. Jednocześnie wzrosła liczba cudzoziemców, którzy ulegają wypadkom.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dziękuję za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.