Premier Tajlandii mówi, że odliczanie do Nowego Roku i zajęcia mogą trwać, ale on sam nie będzie go świętował

Krajowy —

Premier generalny Prayut Chan-o-cha powiedział dzisiaj, 26 grudnia, że ​​agencje rządowe i firmy prywatne mogą swobodnie podejmować własne decyzje dotyczące organizacji odliczania Nowego Roku i innych powiązanych działań.

Powiedział, że rząd nie ma ostatecznego stanowiska w sprawie organizowania lub odwoływania imprez noworocznych. Premier zaapelował jednak do wszystkich sektorów o „ostrożność”. Nie powiedział konkretnie, na co należy uważać.

Jeśli chodzi o jego świętowanie, generał Prayut powiedział tajskim reporterom, że powstrzyma się od świętowania w tym roku. Jego stanowisko wynika prawdopodobnie z szacunku dla JKW Księżniczki Bajrakitiyabha, która pozostaje nieprzytomna w szpitalu.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na FacebookTwitterwiadomości GoogleInstagramTiktokyoutubePinterestFlipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

 

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.