Słynny angielski piosenkarz Sam Smith odwiedza wyspę Samui

Facebook Sama Smitha

Wyspa Samui, Surat Thani –

Słynny angielski piosenkarz Sam Smith odwiedził wyspę Samui i zrobił wiele wirusowych zdjęć na Instagramie i Facebooku.

Sam Smith, który nie jest binarny, opublikował swoje zdjęcia na swoich kanałach społecznościowych 23 grudniard. Jechali motocyklem na wyspie Samui w Surat Thani w południowej Tajlandii. Ich fanklub wiedział, że odwiedzili Tajlandię z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Nie mieli jednak pojęcia, jak długo pozostaną na wyspie Samui.

Facebook Sama Smitha

Widziano ich w koszulkach z napisem „Yippy, jestem gejem”. Wiele osób widziało, że jechali motocyklem także w nocy. Ich najnowsza piosenka to „Night Before Christmas”, wydana w zeszłym miesiącu. Tymczasem w sierpniu ukazała się kolejna przebojowa piosenka, „Unholy”, która w wielu krajach tego roku osiągnęła szczyty list przebojów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.