Hindus aresztowany w Patong za 1,322 dni nadmiernego pobytu

Phuket -

44-letni Hindus został aresztowany w Patong przez 1,322 dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych.

Urząd Imigracyjny w Phuket poinformował Phuket Express, że aresztował pana Anila Dutta, obywatela Indii, na Phra Baramee Road w Patong wczoraj (26 grudniath).

Według urzędu imigracyjnego Phuket od 1,322 dni przekracza ważność legalnej wizy na pobyt w Tajlandii. Został zabrany na komisariat policji w Patong, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu. Nie było jasne, dlaczego pan Dutt przedłużył ważność wizy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.