Ciało kobiety znalezione w koszu na śmieci na wzgórzu Phang Nga

Phangnga –

Ciało kobiety zostało znalezione w koszu na śmieci wyrzuconym na wzgórzu w rejonie Phang Nga.

Policja Ka Pong w dystrykcie Ka Pong została powiadomiona o zwłokach wczoraj (26 grudnia).th). Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia na wzgórzu Khao Sok graniczącym z Phang Nga i Surat Thani.

Na wzgórzu znaleziono plastikowy kosz, w środku znaleziono ciało kobiety. Ciało zostało później zidentyfikowane jako 30-letnia Supattra Yodkaew z Surat Thani.

Pan Mexwan Supanmok, pracownik stacji Kuraburi Highway Station w Phang Nga, powiedział Phuket Express, że kosi trawę i czyści znaki drogowe na drodze na wzgórzu. Poczuł nieprzyjemny zapach, zanim zobaczył kosz na wzgórzu.

Był pewien, że w koszu było zwłoki, ponieważ według niego w przeszłości wrzucano tam wiele ciał. Postanowił wezwać policję.

Na tym etapie policja uważa, że ​​kobieta została pobita na śmierć w innym miejscu, zanim jej ciało zostało wyrzucone do kosza na śmieci. Policja kontynuuje śledztwo w celu ustalenia sprawcy i przyczyny śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.