Ciężarówka z dźwigiem uderza w słup energetyczny i pojazdy w Phuket, kierowca obwinia awarię hamulca

Thalang –

Awaria hamulca w ciężarówce z dźwigiem spowodowała uderzenie w słup energetyczny, motocykle i pickupa na Koh Kaew.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku w poniedziałek rano (26 grudnia).th) na głównej drodze Thep Kasattri Road w kierunku południowym, w pobliżu przejścia podziemnego Bang Khu.

Policja i służby ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia stwierdziły, że uszkodzona ciężarówka z dźwigiem uderzyła w słup energetyczny. Ranny kierowca, 58-letni Suwapan Homthongteerachai, utknął w kabinie. Ratownicy uwolnili go przecinakiem hydraulicznym. Został przewieziony do miejscowego szpitala w celu udzielenia pomocy medycznej.

Pan Suwapan powiedział The Phuket Express, że ciężarówka z dźwigiem mogła mieć awarię hamulców, ponieważ nie był w stanie kontrolować pojazdu.

Przed ciężarówką z dźwigiem Policja miasta Phuket znalazła uszkodzoną zaparkowaną ciężarówkę i dwa motocykle. Nie spowodował żadnych obrażeń.

Policja miasta Phuket kontynuuje dochodzenie i rozważa podjęcie dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.