Piąte niedawno znalezione gniazdo żółwia skórzastego zawierające 148 jaj w Phangnga

Phang Nga-

W piątym niedawno odkrytym gnieździe na plaży w Phang Nga na północ od Phuket znaleziono łącznie 148 jaj żółwia skórzastego.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że skórzasty żółw morski złożył jaja na plaży Na Klua w Kok Kloi, Takua Thung.

Urzędnicy znaleźli gniazdo żółwia skórzastego zawierające łącznie 148 jaj, z czego 126 to jaja płodne. Jaja zostały przeniesione do pobliskiego bezpiecznego obszaru z powodu obaw o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi.

W czwartym gnieździe na plaży w Phang Nga na północ od Phuket znaleziono łącznie 138 jaj żółwia skórzastego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.