Cudzoziemiec poważnie ranny po upadku z platformy odlotów lotniska Phuket

Phuket -

Cudzoziemiec odniósł poważne obrażenia po tym, jak spadł z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket.

Międzynarodowe lotnisko w Phuket wydało dziś o godzinie 4:00 komunikat prasowy dotyczący incydentu (28 grudniath). Stwierdzili, że zagraniczny pasażer „wyskoczył” z trzeciego piętra na peronie odlotów terminalu międzynarodowego.

Jednak śledczy nie określili jednoznacznie przyczyny upadku od czasu prasy.

Odniósł poważne obrażenia io godzinie 3:08 został przewieziony do pobliskiego szpitala. Sakoo Police kontynuuje śledztwo.

Nazwisko i narodowość pasażera zostały utajnione.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19/podróżnego na podróż do Tha

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.