Bezpłatny wstęp do muzeów i parków historycznych w okresie Nowego Roku

Pawilon Sala Longsong i kaplica Buddhaisawan znajdują się w Muzeum Narodowym w Bangkoku w Bangkoku

Tajlandia -

Wydział Sztuk Pięknych ogłosił bezpłatny wstęp do wszystkich parków historycznych i muzeów narodowych od 30 grudniath do stycznia 2nd jako prezent noworoczny dla wszystkich, w tym dla obcokrajowców.

Departament Sztuk Pięknych twierdzi, że bezpłatny wstęp obejmuje Muzeum Narodowe Chao Sam Phraya w Ayutthaya na otwarcie wystawy historycznej złotej biżuterii od 30 grudnia.

Wystawa Phra Buddha Sihing i dziewięciu innych posągów Buddy zostanie otwarta w Muzeum Narodowym w Bangkoku 28 grudniath do stycznia 8th.

Od 25 grudnia w Muzeum Narodowym w Bangkoku odbędzie się plenerowa wystawa Khon oparta na Ramajanie.

Od 30 grudnia do 2 stycznia w Muzeum Narodowym w Bangkoku odbywać się będą działania „Night @Museum”.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN media, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.