Jeszcze jeden zaginiony marynarz Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii znaleziony martwy, siedmiu wciąż zaginionych, liczba ofiar śmiertelnych wzrasta do 22

Prachuap Khiri Khan –

Jeszcze jedno ciało oficera marynarki wojennej który zaginął, został odnaleziony. Siedmiu z nich wciąż jest zaginionych, a liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 22.

Nasza pierwsza poprzednia historia:

Statek Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii wywrócił się u wybrzeży dzielnicy Bang Saphan. 73 członków załogi zostało uratowanych, a około 33 wciąż jest na morzu.

Teraz aktualizacja:

Royal Thai Navy ogłosiła dziś rano (28 grudniath) o godzinie 11:30 znaleźli jeszcze jedno ciało w pobliżu wyspy Samet w Chumphon. Ciało jest teraz badane pod kątem pozytywnej identyfikacji.

To daje całkowitą liczbę ofiar śmiertelnych do 22, podczas gdy 7 wciąż jest zaginionych. 20 z 22 zostało pozytywnie zidentyfikowanych jako członkowie załogi HTMS Sukhothai. Trwa akcja poszukiwawczo-ratownicza.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.