Kobieta aresztowana za kradzież od zagranicznego turysty na Patong Beach

Patong –

Tajka została aresztowana po tym, jak okradła zagranicznego turystę na Patong Beach.

Policja Patong poinformowała Phuket Express, że wczoraj (37 grudnia) aresztowała kobietę zidentyfikowaną jako pani Rin, 26 lat, mieszkanka Phuket, na plaży Patongth). Zabrano jej torbę, w której znajdował się portfel.

Torba należała do zagranicznego turysty płci męskiej, który położył ją na plaży podczas zabawy w morzu na Patong Beach.

Bezimienny taksówkarz motocyklowy widział, jak podejrzana otwiera torbę turysty, ale początkowo jej nie wzięła, ponieważ zobaczyła, że ​​ktoś ją obserwuje. Wróciła po dwóch minutach i zabrała torbę, po czym pospiesznie odeszła. Całe zajście widział kierowca taksówki.

Kiedy zagraniczny turysta, którego nazwisko ukryto na jego prośbę, wyszedł później z wody, zorientował się, że jego torba zniknęła. Złożył doniesienie na policję w Patongu.

Później taksówkarz motocyklowy ponownie zobaczył podejrzanego i pomógł go złapać, zanim wezwał policję w Patong.

Podejrzana twierdziła, że ​​znalazła torbę na plaży Kalim w pobliżu plaży Patong i twierdziła, że ​​myślała, że ​​została porzucona, a zatem można ją zabrać.

Podejrzana kobieta odpowie za kradzież. Zagraniczny turysta odzyskał swoją torbę, ale część gotówki, która była w portfelu, zniknęła. Nie było jasne, czy podejrzany będzie zmuszony do zwrotu tych środków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.