Słowacki turysta poważnie ranny po zderzeniu motocykla z drzewem w Kathu

Katu –

Słowacki turysta odniósł poważne obrażenia po tym, jak uderzył motocyklem w drzewo w Kathu.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku wczoraj (28 grudnia).th) na Kathu Waterfall Road.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć rannego mężczyznę, którego później zidentyfikowano jako 41-letniego Jozefa Sykorę z Trnavy na Słowacji. Doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala.

W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl w pobliżu drzewa. Policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.