Tajlandzki International Boat Show ma zaiskrzyć w Phuket jako światowej klasy destynacja żeglarska

KOMUNIKAT PRASOWY:

Phuket -

Międzynarodowy pokaz łodzi w Tajlandii 2023 ma na celu powiadomienie świata o powrocie Phuket. Wydarzenie, symbolizujące odrodzenie się Phuket jako światowej klasy morskiego miejsca wypoczynku, odbędzie się w dniach 12-15 stycznia 2023 r. w Royal Phuket Marina i zwróci uwagę na wyjątkową kombinację możliwości życia na lądzie i możliwości pływania łodzią wodną, ​​które obfitują w Phuket i wokół niego.

Phuket jest żeglarskim placem zabaw w Azji Południowo-Wschodniej i kluczowym łącznikiem dla całego regionu. Z czterema światowej klasy marinami i przystanią dla super jachtów w planach, Phuket jest miejscem, gdzie właściciele z miejsc takich jak Hongkong i Singapur decydują się zatrzymać swoje łodzie i przylecieć, aby z nich korzystać; to miejsce, do którego przylatują ludzie ze wszystkich zakątków świata na czartery i rejsy; i znajduje się w samym sercu rozwijającej się sceny superjachtów w regionie.

Ściśle współpracując z Tajlandzkim Stowarzyszeniem Biznesu Żeglarskiego i Tajlandzkim Tygodniem Czarterowym, JAND Events, organizatorzy Międzynarodowych Targów Łodzi w Tajlandii, mają na celu ponowne rozbudzenie zainteresowania Phuket i tajlandzką sceną morską po pandemii.

„Przed pandemią przemysł żeglarski w Tajlandii był wielomiliardowym przemysłem bahtów, przyjmującym jachty od krążowników po superjachty i ich właścicieli z całego świata”, powiedział David Hayes, dyrektor generalny organizatorów JAND Events. „Tajlandia została w pełni ponownie otwarta i ponownie przyjmuje gości. Tajlandia International Boat Show ma na celu umieszczenie Phuket i Tajlandii z powrotem w centrum uwagi i na światowej scenie po trzech latach inkubacji z powodu pandemii COVID-19. Naszym celem jest zbliżenie branży i zaprezentowanie najlepszych marek i produktów z sektora morskiego i stylu życia globalnej publiczności, przy jednoczesnym ponownym umocnieniu pozycji Phuket i Tajlandii jako jednego z najlepszych miejsc do żeglowania na świecie”.

Zainwestował w rozwój turystyki morskiej Tajlandii i przyciągnął osoby o wysokiej wartości netto, prominentnych interesariuszy rządowych, takich jak Ministerstwo Turystyki i Sportu, Urząd Turystyki Tajlandii oraz Tajlandzkie Biuro Konferencji i Wystaw, a także wspiera Tajlandzki Międzynarodowy Pokaz Łodzi.

Ditapong Thitadilok, przewodniczący Tajlandzkiego Stowarzyszenia Biznesu Żeglarskiego, dodał:

„Dopełniając Karaiby i Morze Śródziemne, Azja Południowo-Wschodnia to nowy klejnot docelowy dla rejsów, a Phuket jest centrum żeglugi i morskiej turystyki rekreacyjnej w regionie. Phuket nadal wita właścicieli łodzi, właścicieli superjachtów i gości czarterowych z całego świata, aby cieszyć się wspaniałym rejsem, który Phuket i okolice ma do zaoferowania.

Tajlandia International Boat Show 2023 obejmie do 50 łodzi na wodzie, pawilon na lądzie z luksusowym centrum oraz produktami i usługami morskimi, a także program towarzyski na lądzie, który obejmie muzykę na żywo, tętniącą życiem scenę kulinarną na Royal Phuket Deptak Mariny oraz rodzinne zajęcia z okazji Dnia Dziecka (14 stycznia). Jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich jest pierwsza tego rodzaju uroczysta kolacja charytatywna, która odbędzie się w InterContinental Phuket Resort w sobotę 14 stycznia.

Tajlandia International Boat Show zapowiada się na wydarzenie, którego nie można przegapić i odbędzie się w dniach 12-15 stycznia 2023 r. w Royal Phuket Marina. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thailandinternationalboatshow.com.

Powyższe jest komunikatem prasowym opublikowanym przez organizację. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji zaangażowanej w komunikat prasowy są wyłącznie ich własnymi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.