Zidentyfikowano kolejnych dwóch zaginionych marynarzy Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii, pięciu wciąż zaginionych, liczba ofiar śmiertelnych wzrasta do 24

Prachuap Khiri Khan –

Jeszcze dwa ciała oficerów marynarki wojennej który zaginął zostali zidentyfikowani. Pięć z nich wciąż jest zaginionych, a liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 24.

Nasza pierwsza poprzednia historia:

Statek Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii wywrócił się u wybrzeży dzielnicy Bang Saphan. 73 członków załogi zostało uratowanych, a około 33 wciąż jest na morzu.

Teraz aktualizacja:

Royal Thai Navy ogłosiła dziś rano (29 grudniath) o godzinie 11:30, że zidentyfikowali jeszcze dwa ciała znalezione wczoraj (28 grudnia). Ich ciała są już identyfikowane. Żadnego z ciał nie znaleziono dzisiaj do godziny 11:30.

To daje całkowitą liczbę ofiar śmiertelnych do 24, podczas gdy 5 wciąż jest zaginionych. 22 z 24 zostało pozytywnie zidentyfikowanych jako członkowie załogi HTMS Sukhothai. Trwa akcja poszukiwawczo-ratownicza.

Royal Thai Navy donosi, że podczas poszukiwań zatopionej korwety HTMS Sukhothai, która wciąż jest pod wodą, nie znaleziono żadnych ciałee na tym etapie.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.