Jacht o nazwie Marco Polo podobno znika z obszaru dokowania w Chalong na Phuket

Chalong –

Jacht podobno zniknął z obszaru dokowania na morzu w Chalong.

Tajskie centrum egzekwowania prawa morskiego Phuket powiedziało Phuket Express, że zostało powiadomione, że jacht o nazwie „Marco Polo” zniknął z obszaru dokowania w Nai Harn.

O zaginięciu jachtu poinformował wczoraj (28 grudnia) niemiecki właściciel, pan Marco Ceferin.th), kiedy wrócił na swój jacht o godzinie 11:00.

Świadkowie widzieli wczoraj (8 grudnia) trzy osoby wsiadające na jachtth). Właściciel złożył już doniesienie na policję w Chalong.

Jeśli ktokolwiek widział jacht „Marco Polo”, prosimy o kontakt z infolinią 3 Tajlandzkiego Centrum Egzekwowania Morskiego regionu Phuket 1465.

Krzyk Marco raczej nie wywoła odpowiedzi w polo i wymaga większego wysiłku w wyszukiwaniu, jak zauważyli niektórzy komentatorzy w mediach społecznościowych zaznajomieni z grą dla dzieci o tej samej nazwie, podobną do Hide and Seek.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.