Dugong znaleziony martwy w Krabi

Krabi –

Niestety diugoń został znaleziony martwy na wyspie w Krabi.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że martwy diugoń został znaleziony wczoraj (29 grudnia) przez miejscowego na wyspie Tala Beng w dystrykcie dystryktu Koh Lanta.th).

Samica diugonia ma 251 centymetrów długości. Nie stwierdzono ciężkich ran. W jego jelitach nie znaleziono żadnych obcych materiałów.

Trwa sekcja zwłok, która ma ustalić przyczynę jej śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.