Mężczyzna uratowany przed utonięciem na plaży Kamala

Kamala –

Mężczyzna z Tajlandii został uratowany przed utonięciem na plaży Kamala.

Ratownicy Kamala powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o incydencie dzisiaj (30 grudnia).th) o 10:52 na plaży Kamala.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali 26-letniego Tajlandczyka. Jest on członkiem załogi łodzi, który wpadł do morza w pobliżu plaży, gdy wiązał linę na łodzi.

Ratownicy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową przez około dwie minuty, zanim wrócił puls i odzyskał przytomność. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Nazwisko mężczyzny zostało utajnione przez ratowników.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.