Phuket informuje o dwóch obrażeniach pierwszego dnia kampanii wypadków drogowych „Siedem dni zagrożenia w Nowym Roku”.

Phuket -

Phuket ogłosił w sumie dwa urazy i dwa wypadki pierwszego dnia z siedmiu dni (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) kampanii wypadkowej „Nowy Rok siedem dni zagrożenia” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dzisiaj (30 grudnia) szczegóły dotyczące pierwszego dnia (29 grudnia) kampanii wypadków drogowych „Siedem dni niebezpieczeństwa w Nowym Roku”.

Jeden wypadek drogowy miał miejsce w dystrykcie Thalang, a inny w dystrykcie Kathu, w którym jedna kobieta została ranna w każdym wypadku. Nie zgłoszono żadnych zgonów. Nie zgłoszono żadnych wypadków morskich. Większość wypadków miała miejsce na motocyklach, a większość innych opłat drogowych dotyczyła braku kasków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.