Pierwsza śmierć Phuket w ramach Seven Days of Danger ogłoszona po tym, jak motocyklista zderzył się z przyczepą

Phuket -

Jeździec zginął po tym, jak zderzył się motocyklem z ciężarówką z przyczepą w Thalang, co jest pierwszą ofiarą śmiertelną w wypadku drogowym podczas noworocznych siedmiu dni zagrożenia.

Służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku dziś rano (4 grudnia) o godzinie 00:31 na drodze Thep Kasattri w dystrykcie Thep Kasattri.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciężarówkę z przyczepą na drodze. Z tyłu znaleźli uszkodzony motocykl. W pobliżu znaleźli ciało motocyklisty, którego później zidentyfikowano jako 32-letniego Sarayuta Tamchoo z Thalang w Phuket.

Kierowca ciężarówki, 43-letni Narong Jaiban, powiedział The Phuket Express: „Zwalniałem swój pojazd i miałem się zatrzymać na poboczu drogi, kiedy motocyklista uderzył we mnie z tyłu”.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że Sarayut jechał z dużą prędkością, zanim uderzył w tył ciężarówki z przyczepą.

Jednak policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.