Zgłoszono ponad 300 wypadków drogowych, w których zginęło 48 osób w drugim dniu „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku”

Tajlandia -

Tajlandzki Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) zgłosił dzisiaj (31 grudnia) łącznie 366 wypadków drogowych, w których 363 zostało rannych, a 48 zginęło, w drugim dniu (30 grudnia) wypadków drogowych „Siedem Dni Niebezpieczeństwa Nowego Roku”. kampania.

Wypadki były spowodowane głównie nadmierną prędkością (35.52 proc.), a następnie jazdą pod wpływem alkoholu (25.68 proc.). Około 78.98 procent wypadków dotyczyło motocykli.

42.35 proc. wypadków drogowych miało miejsce najwięcej na drogach krajowych. Najwięcej wypadków miało miejsce między 4:01 a 5:00 przy 8.20 proc.

Najwięcej wypadków miało miejsce w Sakon Nakhon (18 razy). Najwięcej rannych było w Nakhon Si Thammarat (18 osób). Prowincją o największej liczbie ofiar śmiertelnych była Pathum Thani (4 zgony).

W sumie w ciągu dwóch dni (29-30 grudnia) Siedmiu Dni Zagrożenia doszło do 715 wypadków drogowych, 714 rannych i 85 zabitych.

Sakhon Nakhon ma największą liczbę wypadków (26 razy) i najwięcej obrażeń (29 osób). Pathum Thani ma najwyższą liczbę ofiar śmiertelnych (6 zgonów).

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.