Phuket ogłasza pięć obrażeń w drugim dniu kampanii wypadków drogowych „Siedem dni zagrożenia w Nowym Roku”.

Phuket -

Phuket ogłosił w sumie pięć urazów i pięć wypadków drugiego dnia z siedmiu dnis (Grudzień 29th, 2022 do 4 styczniath, 2023) kampanii wypadkowej „Siedem Dni Zagrożenia Nowego Roku” 2023.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof (DDPM) w Phuket przekazało dziś (31 grudnia) Phuket Express szczegóły dotyczące drugiego dnia wczorajszego (30 grudnia) kampanii wypadków drogowych „Siedem dni niebezpieczeństwa w Nowym Roku”.

Cztery wypadki drogowe miały miejsce w dystrykcie Mueang, a inny wypadek miał miejsce w dystrykcie Thalang z obrażeniami dwóch mężczyzn i trzech kobiet. Większość wypadków miała miejsce na motocyklach, a większość innych opłat drogowych dotyczyła braku kasków.

W sumie w ciągu dwóch dni (29-30 grudnia) Siedmiu Dni Zagrożenia doszło do siedmiu wypadków drogowych i siedmiu rannych (2 rannych mężczyzn i 5 rannych kobiet). Nie zgłoszono żadnych zgonów.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.