TPN Media życzy Tobie i Twoim Bliskim bezpiecznego, szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku

To znowu ta pora roku.

Dla wielu naszych czytelników i widzów ostatnie lata były trudnym okresem osobistego i finansowego obciążenia z powodu pandemii Covid-19.

W ubiegłym roku Tajlandia w końcu ponownie otworzyła swoje granice i przemysł turystyczny i rozrywkowy, dając wielu nadzieję na przyszłość.

W czasie pandemii staraliśmy się dostarczać dokładnych, bezstronnych i aktualnych informacji tysiącom naszych stałych widzów i chcieliśmy szczerze podziękować za wsparcie i zainteresowanie. Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie Wy.

Planujemy dalszy rozwój i poprawę w 2023 r., zachowując nasze podstawowe zasady zachowania neutralności i skupiania się na wiadomościach bez opowiadania się po którejkolwiek ze stron lub wyrażania opinii. Obiecujemy słuchać różnorodnych opinii naszych czytelników, którzy pochodzą z ogromnej różnorodności środowisk i kultur. Mamy czytelników z całego świata i dziękujemy każdemu z nich za ich czytelnictwo i wsparcie. Nie jesteśmy doskonali i staramy się słuchać konstruktywnej krytyki, aby lepiej służyć Tobie i Tajlandii oraz społeczności Pattaya.

Chcemy dostarczać Ci więcej historii, na których Ci zależy, jednocześnie rozumiejąc różnorodność środowisk, z których pochodzą nasi czytelnicy. Na przykład historie, które mogą być interesujące dla turysty, będą zupełnie inne niż te, którymi interesuje się emigrant. Będziemy nadal współpracować i promować lokalne firmy, które naszym zdaniem oferują doskonałe produkty i usługi dla czytelników, słuchając opinii od Ty.

Planujemy rozszerzyć nasze multimedialne aspekty naszej platformy, takie jak filmy, zdjęcia, wywiady i inne, jednocześnie zapewniając, że nasza podstawowa misja dostarczania samodzielnie napisanych, nakręconych przez siebie, niezagregowanych, neutralnych i bezstronnych wiadomości jest podstawową wartością.

Ten Nowy Rok oznacza również nasze pięć lat jako firmy i obiecujemy tylko ulepszać i działać lepiej dla Ciebie, Pattaya i Tajlandii.

Naprawdę, z głębi serca życzę Wam samych sukcesów i szczęścia w 2023 roku. Bądźcie bezpieczni, dbajcie o siebie i o siebie nawzajem, i dziękujemy za wsparcie bez względu na to, gdzie jesteście na świecie. Niech rok 2023 będzie owocny dla Ciebie i Twoich bliskich

Adam Judd, współwłaściciel TPN Media. 31 grudnia 2022 r.

Adam Judd, współwłaściciel TPN Media

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.